post

Ніщо так не прикрашає жінку, як чесність.
Так, це не завжди зручно, не завжди приємно. Це важко, тим хто звик приховувати свої почуття навіть від себе, тим, хто мав бути “пионер – всем пример”, тим, хто жив за такими девізами: “Если партия скажет: “Надо!” – комсомол ответит: “Есть!”. Більше того, батьки його жили так. Або думали, що живуть.

Важко знайти, відкопати, відрити будь-які, найменші, почуття в своїй зашкарублій душі під “совковим: “у нас все добре”. І це не те “вороже американське ОК”, це совєцьке: “всЕ Добре у Нас!”. Не доведи Господь “вороги за залізною завісою” взнають, що я умію сердитися, гніватися, казати “ні!”, думати про себе. А якщо взнають, що я вмію кохати, жаліти себе, вірити (в щось інше окрім “світлого комуністичного майбутнього”), плакати, сміятися щиро. Якщо взнають що я не “совєцька людина”, а жива душа, зі своєю місією в цьому світі. Якщо взнають, що я умію бути чесною!.. Якщо взнають, що я слабка… Страшно!

Спробуйте, дівчата, згадати себе трирічну. Щиру безпосередню красуню. Спробуйте згадати справжній щирий стан своєі душі. Спробуйте хоч раз сказати правду про те, що ви відчуваєте. Хоч раз скажіть: “никому не здрастє”, якщо Вам дійсно зараз Погано.
Звичайно скажіть так, щоб вас почули – без емоцій але з почуттями, з усім чарівним букетом почуттів, яким нагородила вас природа.
Скажіть з позиції “Я хороший і Ти хороший” але з гідністю дорослої, реалізованої, самодостатньої красуні-жінки. Тому що ви такою є, тому що ви в прекрасному віці, коли уже все вмієте і ще все можна , тому що ви навчилися нарешті говорити щиро про себе, тому що ви знаєте те, про що дехто навіть не здогодується.
Спробуйте. Скажіть правду. Буде непросто але вам це сподобається!
Бережіть себе. Ви ж красуні! Погляньте, як на вас оглядаються чоловіки!

 © Майя Лукова, maya.kiev.ua