Майя Лукова

психолог-консультант, біоенергопсихолог, психотерапевт;

педагог, науковець, викладач, трансформаційний тренер;

практик радіестезії та багатовимірної вібраційної медицини,

практик рейкі

 

 

 “Якщо ти хочеш мати те, чого ніколи не мав, зроби те, чого ніколи не робив» (Носсрат Пезешкіан).

“Найбільше уміння – почати спочатку життя, розуміння, дорогу, себе” (Ліна Костенко)

Я обожнюю свою справу, тому що бачу, як моя діяльність приносить користь людям, допомагає їм бути собою, а значить – бути щасливими.

У психологію та психотерапію я прийшла в свідомому віці – це вже моя третя спеціальність (Сертифікат Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії (WAPP-EFCPP-WIAP – Німеччина). Сертифікат Українського Інституту Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту).Член Української спілки психотерапевтів (УСП)Безмежно радію, що колись ризикнула змінити своє життя аби зайнятися діяльністю, про яку мріяла ще в юності.

Захоплення біолокацією, багатовимірною вібраційною медициною та енергетичними практиками мені подарувало саме життя. Я вдячна долі за цей подарунок, а також за те, що мені вдається поєднувати в роботі ці напрями, які не лише не вступають у конфронтацію, а й доповнюють один одного. Практика показала, що синтез в консультуванні наукових психотерапевтичних та альтернативних неакадемічних методів (біолокація, багатовимірна вібраційна медицина, рейкі) дає максимальний результат.

За першою освітою я педагог (природничі дисципліни), другу освіту та науковий ступінь кандидата наук здобула в галузі управління. Предметом мого наукового інтересу були міжетнічні відносини. Отримала також гарні знання і досвід з менеджменту, цілепокладання, організацію простору та про інші, не дуже жіночі, сфери діяльності ;). Можливо саме тому моїй роботі притаманні методичність, системність і структурованість, а серед  моїх клієнтів багато чоловіків і “сильних” жінок.

Але найбільше я люблю працювати з жінками. Саме від жінок, від їх психологічного стану та енергетичного потенціалу залежить усе в нашому житті: і успішність стосунків, і здоров’я дітей, і кар’єра  чоловіка, і благополуччя родини, і розвиток суспільства…

Мені подобається, коли  результати моєї роботи перетворюють “крики жіночого Его” в тихий голос душі, а закам’яніле досі жіноче тіло стає пластичним і легким. Я розумію всю важливість цих змін, адже я – жінка, мама, сестра…

Розумінню свого внутрішнього світу та навчанню я присвятила багато часу та сил і не зупиняюся, шукаючи відповіді на найцікавіші запитання життя.  Саме тому я беру на себе сміливість допомагати іншим знайти себе, себе справжнього. І бути щасливим.

Основа моєї роботи – психосоматичні розлади та корпоративна психотерапія.

Приходьте на консультацію, якщо:

− Вам не подобається ваше тіло і ви не маєте енергії для життя;

− Стосунки колег у вашому колективі негативно впливають на результат роботи;

− Ви працюєте без інтересу, працюєте на таблетки;

− З кожним днем погіршуються ваші стосунки з коханою людиною, батьками, дітьми, друзями, колегами і ваше здоров’я від цього погіршується;

− Ви стомилися від самотності і одержимі ідеєю знайти свою «половинку»;

− Ви давно не відчували радості, життя здається похмурим, втрачаєте сенс, а тіло втрачає тонус;

− Ви усвідомили необхідність змін і готові розвиватися, діяти та щось віддавати, щоб отримати результат.

Кожна людина в основі своїй здорова. Якщо Ви відчуваєте, що душевні і фізичні сили Вас залишають – звертайтеся.

Моя місія полягає в тому, щоб повернути Вас (або ваш колектив) до Вашого вихідного стану  здоров’я – стану Вашої «рівноваги».

Щиро бажаю любові!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ

Ваше ім’я
Телефон
Примітка (Не обов’язково)