Майя Лукова

психолог-консультант, біоенергопсихолог,

психотерапевт, член Української спілки психотерапевтів (УСП),

педагог, науковець, викладач, трансформаційний тренер,

практик радіестезії та багатовимірної вібраційної медицини,

практик рейкі

 

 

 “Якщо ти хочеш мати те, чого ніколи не мав, зроби те, чого ніколи не робив» (Носсрат Пезешкіан).

“Найбільше уміння – почати спочатку життя, розуміння, дорогу, себе” (Ліна Костенко)

Я обожнюю свою справу, тому що бачу, як моя діяльність приносить користь людям, допомагає їм бути собою, а значить – бути щасливими.

У психологію та психотерапію я прийшла в свідомому віці – це вже моя третя спеціальність (Сертифікат Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії (WAPP-EFCPP-WIAP – Німеччина). Сертифікат Українського Інституту Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту)Безмежно радію, що колись ризикнула змінити своє життя аби зайнятися діяльністю, про яку мріяла ще в юності.

Захоплення біолокацією, багатовимірною вібраційною медициною та енергетичними практиками мені подарувало саме життя. Я вдячна долі за цей подарунок, а також за те, що мені вдається поєднувати в роботі ці напрями, які не лише не вступають у конфронтацію, а й доповнюють один одного. Практика показала, що синтез в консультуванні наукових психотерапевтичних та альтернативних неакадемічних методів (біолокація, багатовимірна вібраційна медицина, рейкі) дає максимальний результат.

За першою освітою я педагог (природничі дисципліни), другу освіту та науковий ступінь кандидата наук здобула в галузі управління. Предметом мого наукового інтересу були міжетнічні відносини. Отримала також гарні знання і досвід з менеджменту, цілепокладання, організацію простору та про інші, не дуже жіночі, сфери діяльності ;). Можливо саме тому моїй роботі притаманні методичність, системність і структурованість, а серед  моїх клієнтів багато чоловіків і “сильних” жінок.

Але найбільше я люблю працювати з жінками. Саме від жінок, від їх психологічного стану та енергетичного потенціалу залежить усе в нашому житті: і успішність стосунків, і здоров’я дітей, і кар’єра  чоловіка, і благополуччя родини, і розвиток суспільства…

Мені подобається, коли  результати моєї роботи перетворюють “крики жіночого Его” в тихий голос душі, а закам’яніле досі жіноче тіло стає пластичним і легким. Я розумію всю важливість цих змін, адже я – жінка, мама, сестра…

Розумінню свого внутрішнього світу та навчанню я присвятила багато часу та сил і не зупиняюся, шукаючи відповіді на найцікавіші запитання життя.  Саме тому я беру на себе сміливість допомагати іншим знайти себе, себе справжнього. І бути щасливим.

Основа моєї роботи – психосоматичні розлади.

Приходьте на консультацію, якщо:
− Вам не подобається ваше тіло і ви не маєте енергії для життя;
− Ви працюєте без інтересу, працюєте на таблетки;
− З кожним днем погіршуються ваші стосунки з коханою людиною, батьками, дітьми, друзями, колегами і ваше здоров’я від цього погіршується;
− Ви стомилися від самотності і одержимі ідеєю знайти свою «половинку»;
− Ви давно не відчували радості, життя здається похмурим, втрачаєте сенс, а тіло втрачає тонус;
− Ви усвідомили необхідність змін і готові розвиватися, діяти та щось віддавати, щоб отримати результат.

Кожна людина в основі своїй здорова. Якщо Ви відчуваєте, що душевні і фізичні сили Вас залишають – звертайтеся.

Моя місія полягає в тому, щоб повернути Вас до Вашого вихідного стану  здоров’я – стану Вашої «рівноваги».

Щиро бажаю любові!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ

Ваше ім’я
Телефон
Примітка (Не обов’язково)