Відгуки

Як зрозуміти, що твоя діяльність потрібна іншим, як отримати любов від діяльності, а не лише знання. Виключно через думку тих, для кого працюєш. Зворотній зв’язок може дати тобі сили рухатися далі або змінити свій шлях, напрям своєї діяльність. Дякую усім, хто дає відгуки і рекомендації. Для мене це найцінніше.
Щиро ваша Майя.

Анатолій, 46 років

В певний період життя все переплуталось. Застій в кар’єрі та серйозні непорозуміння в сім”ї. Як, певно, і усякий впевнений у собі чоловік, довго вагався звернутися до психолога. Але на разі не жалкую. Дуже тактовно, професійно та з глибоким розумінням предмету, Майя викликали повну довіру і з її допомогою мені відкрилося розуміння , що коїться і як вирішувати свої проблеми. Безмежно дякую.

Лариса, 31 год

“Больше всего я ценю в людях харизму, профессионализм и удивительное обаяние. Вот почему я с большим удовольствием и наслаждением посещаю тренинги Майи Сычевой. В ее выступлениях чувствуется индивидуальный подход к каждому клиенту, с использованием широкого перечня техник и методов позитивной психотерапии. Спасибо за потрясающий тренинг и вдохновение, которое ты даришь! Слушая тебя хочется «быть», стремиться, мыслить позитивно и действовать.”

Лена, 42 года

Благодаря Майе я смогла принять верное решение и сейчас вошла в следующий этап жизни. Снова слышу слова любви от мужа и чувствую уважение дочери. Удивительно что – обратилась к психологу по поводу страха при вождении автомобиля, а в результате пяти консультаций, мало того, что стала спокойно и уверенно водить машину, так еще и смогла распутать запутанный клубок личных отношений.

Альона 26 років

12179711_10203796264867038_1608998609_n

Майя змінила моє розуміння та сприйняття себе. Звернувшись до неї за консультацією з приводу одного питання, я сама того не підозрюючи, вирішила купу інших. Наразі я знаю свої слабкі місця, а точніше сфери розвитку і намагаюсь в першу чергу звертати увагу саме на них. Завдяки чуйності та професіоналізму Майї, зараз я відчуваю себе абсолютно іншою людиною. Я була приємно вражена її методами роботи та не очікувала такої делікатності. Тепер я точно знаю що лише психолог може допомогти розібратися у власній голові. А такий психолог як Майя допоможи пройти цей досить болісний на складний шлях впевнено та з гарантованих результатом.

Вікторія 45 років

Я виграла індивідуальну консультацію. Ми зустрілись з Майєю. В моєму житті зараз складний період, деколи просто хочеться поговорити з кимось. Але це була не просто розмова. Я дуже вдячна!!! Ви, Майя, справді займаєтесь «своєю справою». Я вийшла після зустрічі з впевненістю, що все буде добре, що я «королева». І згадався вислів моєї любимої Катрусі Пилипчук: Я Вітуся (в оригіналі Катруся), щоб там не було!!!!! ДЯКУЮ!!!

Марія 23 роки

марія

Всі тренінги Майї пронизані мудрістю, жіночністю і таким душевним спокоєм. Це найперше чому я взагалі на них прихожу. Дуже корисно було у роботі з маятником прослідкувати як я будую діалог з іншими людьми, з собою. робота з маятником особисто мене заспокоює, допомагає “включати” жіночність. це дуже подобається що я отримую методичку після заняття, це дає змогу на тренінгу не писати конспект а зосередитися на словах тренера і своїх почуттях. Дякую за тренінг!

Вікторія 33 роки

вікторія

Майя, спасибо Вам за мероприятие! Уже третий раз ухожу от Вас вдохновленная. Больше всего мне нравится, когда Вы говорите не думать :)) а информация сама укладывается в голове, как ей нужно. Очень здорово, что работая в парах, мы получаем вдохновение и друг от друга, и многому учимся. После каждого МК мне что-то становится яснее, а что-то просто отваливается, как ненужное. В любом случае, Ваши МК выводят из застоя и заставляют двигаться – плавно, без лишнего анализа, в потоке… Спасибо большое!

Лекція-тренінг “Я Справжня!”

17.07. 2018 року семінар у Вінницькій міській центральній бібліотеці ім. Бевза для “Території мам”  

“Ввічливість або чесність: як мамі знайти душевний баланс”

Психосоматична рупа #тілознає

 

Залишити відповідь

Догори