Закачати по-чоловічому рукави і стати жінкою.

Жінка, якщо захоче, крізь скалу пройде (японська приказка). Так, згодна, для жінки немає нічого неможливого в цьому житті.

Психічна енергія жінки легка, тонка і відповідно до усіх законів – легка енергія завжди управляє щільною. Згадайте. Двигуни перетворюють енергію вітру, води, ядерного палива у механічну, електричну та іншу енергію, яка управляє величезними агрегатами. Складно? А народна українська приказка: «Чоловік – голова, а жінка шия»? А харизма лідера і енергія мас?

Усе в природі і суспільстві так влаштоване – тонка енергія управляє щільною. Саме тому для жінки, як носія тонкої енергії, все можливо в цьому житті.

☝️Але ж найперше – жінка має це розуміти. Друге – уміти користуватися цим, так, щоб не нашкодити ні собі, ні «щільній енергії», щоб не стати «мавпою з гранатою».

Цього, на жаль, не навчають у середній школі. Але ми ж з вами живемо в час самоосвіти. То ж знайти потрібну інформацію не складно. Головне, красуні, – викристалізувати з усього потоку інформації – той «цимус», який запустить вашу позитивну тонку енергію.

‍♀️Так, жінка – це тонка енергія.
Але як же взнати властивості тонкої енергії? Лише у порівнянні зі щільною. Чи знали б ми, що таке ніч, якби не знали, який день? Отже, тонка енергія – протилежна щільній? Та, мабуть ні. Тонка енергія доповнює і підкреслює щільну. Як ніч доповнює і підкреслює день, зло – добро, мінус – плюс і тд.

Лише синергія протилежностей дає життєву силу. Кажуть, жінка без стосунків з чоловіком, який є носієм щільної енергії, – неповноцінна, як би страшно це не звучало. Така жінка не має можливості реалізувати свою тонку енергію і починає реалізовувати її не там і не так, сублімуючи її у щільну (чоловічу). А оскільки сила цієї енергії значна, нею легко користуються оточуючі у своїх інтересах (на роботі, у сім’ї), а ви тим часом енергетично спустошуєтеся.

☝️Та у кожному з нас є і чоловіче, і жіноче. Усі ж навчалися в школі. Знаємо, що організм кожного з нас продукує і чоловічі і жіночі гормони.

То може варто почати, дівчата, рівномірно розвивати в собі не лише чоловічі здібності (здібності “знати” – пунктуальність, акуратність, справедливість, цілеспрямованість, старанність…)?

Може спробувати зосередитися і на жіночих, зі сфери “любити” – прийняття, любов, терпеливість, сексуальність, надії, вірі, впевненості в своїй окейності?..

Відновити жіночу енергетичну батарейку неможливо, адже це не акумулятор (який можна підзарядити). Єдине, що жінок рятує – це те, що потужність цієї батарейки страх, яка велика і вичерпати її ресурс – це треба добре постаратися.

З чоловіками, носіям щільної енергії, також не все просто. Вони, як акумулятори, мають змогу енергетично підживлюватися від батарейок-жінок (бабусь, матерів, дружин, сестер, колег…). Якщо мама, або дружина не може дати їм достатньо енергії (бо сама вже ледь жевріє), вони, «бідні», йдуть шукати ту енергію де-інде у інших жінок. Тут проблему створили обоє. Жінка не знала, що необхідно мати джерела поповнення своєї енергії, а чоловік не знав, що потрібно забезпечити їй таку можливість. Результат закономірний – зради, розлучення, скалічені долі дітей і дорослих…

Пам’ятаєте фразу героїні “Москва слезам не верит”, коли вона здивувалася зовнішності генеральші: “Вот из меня бы генеральша получилась очень даже ничего!”. Але ж у неї була можливість стати жінкою видатного спортсмена – не склалося. Чому?

Виявляється, зовнішність для жінки – це не головне. Охайність, гламурність, сексуальність так, але не фізичні параметри (90/60/90, рівні ноги, зуби, ніс і таке інше).
Справжня жінка – це щира жінка, як щире (чисте) золото.

Жінка – це людина з позитивною енергетикою (радісна). Але радісна не лише ззовні, а в середині – кипить… А просто – радісна, розумієте? Адже для гармонійних стосунків потрібні любов до себе, любов (до світу) і ще кілька умов: взаємність, добровільність, безкорисливість і радість. Все інше – прив’язаність, емоційна залежність, вигода, пристосування і таке інше.

 Коли ми радісні – ми управляємо ситуацією, коли ж сумні – ситуація управляє нами. Це беззаперечний факт, який неодноразово доводило нам життя. Правда ж?

☝️То ж любі жінки зробіть всього два кроки.
Перше – підніміть свою самооцінку і друге – знайдіть джерела радості. Ну і поясніть чоловікам, чому це для всіх важливо (радісна мама – здорові діти, багатий чоловік, спокій в домі, гарний секс…).

☝️Підняти самооцінку можна, якщо позбутися причин страху. Для цього:
1. Майте справу з позитивно налаштованими успішними людьми.
Відійдіть від звичних уявлень оточення і довіртеся сама собі, йдіть за покликом душі. Так це зовсім не просто. На кожному кроці вас підстерігатимуть і вказуватимуть, що ви йдете не тією дорогою, ті, хто не хоче виходити з зони комфорту. Таких людей дуже багато, але й інших, успішних, також багато. Шукайте таких.
2. Не дозволяйте себе нагло і неконструктивно критикувати. Незалежно від того, добре чи погано ви виконали завдання, завжди знайдуться ті, хто буде вас критикувати. Або за те, що ви не зробили, або за те, що зробили. В основі будь-якої критики стоїть мета вашого опонента підвищити почуття власної значущості. Адже, коли ви виривається вперед, то залишаєте позаду багато людей, і вони намагаються вас зупинити словами, вчинками. Пам’ятайте: ваш успіх – лише ваша справа.
3. Не сприймайте поразки як кару. Краще дивіться на них, як на момент досвіду. Якщо ви зазнали невдачі, це не означає, що ви погана людина або невдаха. Невдачі – це благословення, це можливість відкинути черговий (невдалий) варіант розвитку подій на шляху до успіху, до вдалого варіанта.
4. Не порівнюйте себе з іншими людьми. Ви унікальна людина, одна така на всьому білому світі і маєте свій оригінальний список цінностей, яких ви, до речі, ще не знаєте. Ті люди, які здаються вам успішнішими за вас, також пройшли шлях невдач і помилок, але ж, як вони його пройшли, ви не бачили. То ж вам здається, що це вам важко, а іншим було легко. Шлях до успіху складний, але цікавий. Це – аксіома.
5. Ставте лише досяжні цілі, які можливо досягнути. Кожен, навіть незначний, успіх додасть вам сил і впевненості.

Джерел для радості багато і у кожної жінки вони свої. Головне, щоб ці джерела приносили вам невимовну радість.

Ось невеличкий перелік варіантів умов заощадження і накопичення жіночої енергії:
− доводьте справи до кінця;
− навчіться говорити «ні»;
− навчіться висловлювати почуття (особливо негативні), плачте, коли хочеться заплакати;
− більше відпочивайте;
− не терпіть, якщо не розумієте «Заради якої світлої мети я зараз це терплю?»;
− навчіться просити про те, що вам потрібно;
− займайтеся своєю улюбленою справою;
− спілкуйтеся з успішними людьми про гарні речі, а не про негатив, не пліткуйте;
− оберіть справу до душі;
− не чекайте сторонньої допомоги вищих сил, Діда мороза…;
− не критикуйте себе;
− говоріть правду про себе, про інших, взагалі правду;
− не ображайтеся;
− довіряйте;
− будьте перебірливі в сексуальних стосунках;
− моліться, або читайте гарні вірші про життя, або слухайте життєствердні пісні;
− вивчайте себе;
− прислухайтеся до своїх бажань і навчіться про них говорити;
− отримуйте нові знання;
− подорожуйте;
− долайте свої страхи;
− займайтеся творчістю;
− гано спілкуйтеся з людьми, з позиції «я хороший і ти хороший»;
− частіше спілкуйтеся з людьми, які вас підтримують і вірять у вас;
− займайтеся своїм тілом (будь-які тілесні практики, баня, басейн);
− звільняйте фізичний простір від старих речей;
− звільняйте емоційний простір (від скептицизму, сумнівів, неуважності, отруйних друзів, кайфоломів);
− знаходьте в 4 рази більше хорошого ніж поганого в людях, в ситуації, в діяльності;
− починайте робити те, про що мріяли.

Якщо жінка виконує хоча б одну з перелічених умов, її психічна енергія буде захищена від втрат. Збільшення кількості виконаних умов – збільшує вашу енергетичну силу зі знаком плюс, енергію радості. Отже, зростають шанси бути Щасливою Жінкою. А чоловіки, підсвідомо відчувають цю енергію в жінках. Так?

Ось і одна відповідь на запитання, чому одні жінки – генеральші, хоча й не мають модельної зовнішності, а інші – красуні, лише мріють про це, знищуючи свою енергію, свій потенціал, своє життя.

☝️І головне, дівчата, пам’ятайте, що життєва сила – це активне (чоловіче) і пасивне (жіноче) начала. Пасивне жіноче! Не треба цією енергією притискати чоловіків до стінки. Згадайте приказку: «Тиха вода – греблю рве».

Джерела, що надихнули:
Джулия Кемерон «Путь художника»
Колин Типпинг «Радикальное Прощение (освободи пространство для чуда)»
Нарушевич Р. «Любовь без ГМО»
Пезешкиан Н. «Психотерапия повседневной жизни: тренинг разрешения конфликтов»

Щиро ваша Майя

 © Майя Лукова, maya.kiev.ua

Закачати по-чоловічому рукави і стати жінкою.
Догори