Перезавантаження думок (Жінка)

Бути здоровою – це просто?

Бути красунею – це просто?

Бути коханою – це просто?

Позитивне мислення  – це просто?

Звичайно, що ні.

Як же навчитися любити себе, як навчитися вибачати, як навчитися бути щасливою, як навчитися бути красунею у всіх проявах життя?

Наші страждання, наші хвороби, негаразди у нашому житті – наслідок негативних думок та негативних емоцій, наслідок стилю нашого життя, наслідок втрати жіночої енергії, яку, погодьтеся, відновити дуже важко.

Наприклад, тим, хто цікавиться психосоматикою, відомо, що ендометріоз – недуга, яка дуже складно піддається лікуванню, розвивається у жінок, що не вміють радіти, схильних до нападів паніки, відчуття безвиході, байдужості до себе. Міома та ерозії – резонують з образами на рідних, кіста – ревнощі, страхи, конфліктність. Розвитку мастопатії сприяє поведінка, коли жінка занадто опікується життям своїх дорослих дітей і зовсім нехтує своїми бажаннями. Грибкова інфекція – надто висока самовпевненість і бажання усіх контролювати. Важкий клімакс – у жінок, незадоволених своїм життям, з комплексом неповноцінності, накопиченої з роками втомою і звичкою нехтувати власними інтересами.
Такі негативні емоції, як наприклад, зневіра, сум, апатія, безвихідь, жалість до себе – резонують з вібраціями грибкових інфекцій, а такі негативні емоції, як гнів, ненависть тощо – сприяють проникненню в організм нейроінфекцій та нанопаразитів.

Цей перелік можна продовжувати довго, насолоджуючись ним, негативними емоціями, стражданнями, які він викликає. Жаліти себе і плакати… Так – це зручно і просто. А для того, щоб стати щасливою потрібно не аби як потрудитися. Згодна – важко, не хочеться, лінь. Краще сяду в крісло і почну себе жаліти…

Якщо ж ви все таки хочете бути щасливою, хочете відчуваєте щастя в той момент, коли лише прокинулися зранку – змініть свій внутрішній стан, повірте в свою цінність, повірте в те чим ви займаєтеся. Будьте впевнені в тому що ви красуня, що результати, до яких прагнете, для вас дійсно досяжні!

Зробіть для початку три прості кроки:
1. Візьміть нарешті на 100% відповідальність за своє життя. Перестаньте жаліти себе.
Не хтось до вас погано ставиться – це ви дозволяєте комусь до вас так ставитися.
Не хтось поганий – це ви не все про нього знаєте, або не хочете знати.
Важко? Так.
Але, з іншого боку тепер не хтось за вас вирішуватиме, що вам робити, що їсти, що казати, що думати, куди піти, де працювати. Тепер ви самі будете це вирішувати. Ви – господар свого життя.

2. Окресліть свої цілі на життя (на 1 рік, на 5 років, на 10 років, на 20 років і т.д.). Ким ви себе бачите, де ви працюєте, яке ваше оточення, який дім, авто, одяг тощо.
Важко? Так.
А якщо уявити, що ви залишилися там де й знаходитися сьогодні?!
А якщо уявити найкращий, найбожевільніший варіант «кращої Вас» через 20 років?!

3. Змініть своє оточення.
Позбудьтеся «Отруйних друзів» які влаштовують навколо себе ураган, які порушують обіцянки і збивають з розкладу, які вимагають особливого ставлення до себе, які витрачають ваш час і гроші, які нацьковують оточуючих один на одного, які розігрують трагедії.
Дійте делікатно, але твердо.
Пам’ятайте! Ми – це середнє арифметичне п’яти осіб, з якими постійно спілкуємося. Середнє арифметичне їх поведінки, емоцій, достатку…
Найкраще, що ви можете зробити для друзів, – це стати для них прикладом, стаючи здоровою і щасливою.
А поки подаруйте собі довіру до себе. Вірте, що ви на правильному шляху. Так воно і є.

Ви – жінка! Ви наділені повним потенціалом найкращих якостей ще від народження. Ваше життя повинно бути спрямоване лише на те, щоб цей потенціал зберегти, не розтратити у прагненні щось комусь доводити, усіх контролювати, про усіх турбуватися. Так у вас є проблеми (або питання, які потребують вирішення 😉 ) але ви все одно жінка, ви неземна істота і у вас все добре і надалі буде все добре. Буде так, як ви того забажаєте.

Головне – збережіть свою унікальну психічну енергію – енергію привабливості, жіночності, витонченості, м’якості голосу. Збережіть свою силу слабкості, силу краси.

Найголовніший день у вашому житті – сьогодні!

Будьте красунею. Будьте щасливою, радісною, вільною і головне – здоровою.
Бо ви жінка, і ви “a priori” заслуговуєте на щастя!

Перезавантажте нарешті розуміння себе, вашої ролі в житті як жінки – впевненої, щирої і водночас – тендітної, ніжної (яка, все ж, якщо треба, то коня на скаку зупинить 😉 )!

І тоді ваші чоловіки стануть сильними, відповідальними, сміливими, щедрими і цілеспрямованими вашими захисниками, уважними і ніжними до вас.

Щиро бажаю любові, Майя.

 © Майя Лукова, maya.kiev.ua

Перезавантаження думок (Жінка)
Догори