Закон Вібрацій і його вплив на наше життя

 

 

«Від теплого слова і лід розмерзається»

народна мудрість

Закон вібрацій: «Усе  вібрує, випромінює, рухається».

Структура людини, за теорією багатовимірної моделі, має сім тіл (оболонок) – сім діапазонів вібрацій (сiм станів матерії) і кожен рівень взаємодіє з відповідним рівнем вібрацій Всесвіту.

Усі процеси, що відбуваються в організмі людини, можна розглядати з позицій теорії випромінювань, закону вібрацій.

Ми живемо, як мінімум, у двох світах одночасно: у світі духовному і матеріальному. Матерія і енергія – це різні вібраційні стани кожної людини, взаємопов’язані і взаємозалежні.

Енергія, дух мають більш високий вібраційний рівень. Молитва, пісня, гарне слово втримують нас на цьому рівні. Такі українські народні приказки, як «гостре словечко коле сердечко», або «від теплого слова і лід розмерзається» якнайкраще характеризують силу звуку, силу материнської молитви, силу жіночої слабкості.

З іншого боку, слова, які несуть негативний заряд, наприклад, прокльони, ненормативна лексика, руйнують не лише енергетичні структури, але й тіло людини, яка їх озвучила. Більше того, існують твердження, що діють вони щонайменше на п’ять поколінь, тобто наші діти, внуки, правнуки і ще два покоління нащадків будуть відчувати наслідки цих негативних вібрацій.

Матерія має більш низький і щільний рівень вібрацій – ця енергія щільніша, тому, що базується на нижніх енергетичних центрах, які відповідають за матеріальний світ, за світ діяльності, чоловічий світ. Адже, за загальноприйнятою думкою, чоловік – це мовчання і дія. Саме тому чоловікам важко зрозуміти, чому жінки так тонко реагують на кожне слово, чому «жінка любить вухами», особливо «тонкі», чутливі жінки.

Ці два світи філігранно поєднуються у кожній людині і від того наскільки людина розуміє своє призначення, на скільки вона відчуває себе чоловіком чи жінкою, ці світи втілюються в її вчинках, думках, емоціях. Отже, наше життя залежить від наших думок, емоцій, слів і наших дій.  Це беззаперечний факт. Але, якщо чоловікові для досягнення мети потрібно активно діяти, адже його енергія щільна, тому імпульс має бути сильніший. То жінка, за рахунок тонких вібрацій, які «a priori» є в неї від народження, однією лише думкою може змінити навколишній світ і себе. Як змінити, це вже інше питання, це залежить від виховання, культури, духовності, соціалізованості жінки та багатьох інших факторів. В разі відхилення людини, з певних причин, від свого призначення виникають численні хвороби і негаразди. Ми самі стаємо їх провідниками і притягуємо їх відповідно до інших законів всесвіту (аналогії, причинно-наслідковому та ін.).

У кожного з нас (чоловіків і жінок) є фізичне тіло – це щільна матерія, сукупність структур, рідин які в ідеалі (а ідеальним можна бути лише в раю) вібрують на одній частоті.  Кожен з нас має також тонкі тіла, які разом з ефірним тілом, за умов злагодженої роботи, утворюють енергетичний баланс. Відповідно, якщо обєднати класичну біологічну науку з класичною східною медициною, то здоров’я людини можна визначити як  вібраційний гомеостаз біологічних та енергетичних структур організму, балансом чоловічого та жіночого начал.

Усі наші думки, емоції, бажання, імпульси це також вібраційні стани, які знаходяться між цими двома полюсами і визначають поведінку людини, її емоційний і фізичний стан.

Якщо думки і емоції позитивні, то вібрації також тонкі і позитивні. Негативні імпульси несуть заряд важких енергій (проблеми, негаразди тощо).

І навпаки, вібрації людини (думки, емоції), які зазвичай властиві їй у житті, можуть змінювати частоту коливань, стаючи нижчими (негативними). Ці зміни можуть виникати в наслідок захворювань, природних явищ, зміни оточення та різноманітних глибинних причин (навіювання, програми, установки, концепції, переконання, вплив інших сторонніх негативних вібрацій тощо).

Усі емоції (і позитивні і негативні), які тривалий час відчуває людина, здатні накопичуватися і досягнувши критичної точки, матеріалізуватися у вигляді життєвих ситуацій, які, без ліквідації їх глибинних причин, будуть повторюватися в житті людини. Головне, при цьому пам’ятати, що негативна енергія в кілька разів важча і сильніша за позитивну (фхівці стверджують, що в чотири рази), тому негативні події легше відкладаються в пам’яті і яскравіше проявляються в реальності, ми швидше реагуємо на негативні емоції тощо.

Наша підсвідомість унікальна річ, вона зберігає усі наші події і відчуття. Усі – це означає, геть усі. Тобто події і відчуття нашої душі у всіх її втіленнях (для тих, хто вірить в реінкарнацію), а також події і відчуття усіх наших предків, якщо вони не були «пропрацьовані» ними (родові перенесення).

Так, для раціональної людини, вихованої на матеріалістичних засадах, важко усвідомити, що є ще щось за межею наукових знань і матеріального світу. Але усі світові релігії неодноразово довели існування подібних речей. Сім найбільших світових релігій (християнство, буддизм, дзен-буддизм (Японія), даосизм (Китай), індуїзм, іслам, іудаїзм) єдині також в розумінні структури людини (якнайменше – дух, душа, тіло).

Отже і ми зосередимося на думці, що наша підсвідомість в тонких тілах зберігає глибинні причини пошкодження наших фізичного та енергетичного тіл, які призводять до виникнення цілого класу психосоматичних і психічних розладів.

Цікавим є той факт, що спільним для всіх цих різноманітних пошкоджень є наявність в аурі вихрової структури, яка, з’являючись, створює своєрідні пухлини на тонких тілах, аналогічно пухлинам на фізичному тілі. Дуже часто вони є причиною виникнення пухлин і у фізичному тілі.

Наприклад, вібрації самопрограмування можуть виникнути в аурі людини, якщо вона схильна до дії постійних негативних думок (думки про хронічне безгрошів’я, невдале особисте життя і т.д.). Ці думки починають постійно повторюватися, і вже не людина керує своїми думками, а вони керують нею, виникаючи спонтанно, незалежно від волі людини (так звані нав’язливі думки).

Пошкодження тонких тіл, викликані негативними думками та емоціями, інграмами, програмами, існуванням чужорідних енергетичних структур в аурі (ауральних сутностей і земних духів тощо), у свою чергу, можуть призвести до пошкодження ефірного та фізичного тіла, утворивши в них вихрові структури, аналогічні вихровим структурам в тонких тілах. Наявність турбулентних потоків в ефірно-фізичному тілі (вихрових структур) викликає створення ефірних структурних (зазвичай, білкових) утворень, так званих ефірних сутностей. Їх, на думку фахівців, в древніх індо-тибетських трактатах налічувалося до 85 000 видів.

Ефірна сутність – це ніби вбудований елемент в канал (типу реле) з програмою поведінки, ніби розумна істота. Живуть вони в організмі, в основному, в рідинному середовищі (кров, лімфа, сеча, жовч, піт, слиз, спинномозкова рідина, склоподібна очна рідина, міжклітинна рідина і т.д.) і, виникаючи за рахунок турбулентності потоків енергії, можуть існувати або тривалий час, або хвилини – все залежить від часу дії причини, що породила їх. Перебуваючи в певному середовищі проживання, вони можуть переміщатися, живлячись енергією того каналу (чакри, зони на голові, «чудесних» меридіанів), який проходить над їх місцем проживання, можуть також осідати і створювати пробку.

Відповідно, лише ліквідація подібних глибинних причин може забезпечити зцілення людини. І неважливо, що турбує людину, хвороби, нестійкий психологічний стан або негаразди в діяльності чи особистому житті. Без ліквідації глибинних причин зцілення буде виглядати, як примочка при переломі зі зміщенням.

Сьогодні існує безліч методик для глибинного діагностування та лікування тіл людини. До них відносяться як методики ортодоксальної медицини, так і нетрадиційні методики.  До них, в першу чергу, необхідно віднести трансцендентальну медитацію, ребефінг, голотропне дихання або пневмокатарсіс, метод психічного резонансу, діанетичні терапію тощо. Сюди експерти відносять і методику так званого «дихання щастя», запропоновану. Г.П. Малаховим.

Проте практично всі ці методики не придатні для самостійного застосування і малоефективні, оскільки вимагають тривалого часу для отримання відчутних результатів, і, що найголовніше, вони небезпечні через підключення до певного егрегора, який може бути небезпечним для людини[1][1].

Існують також безпечні методики, одна з них  – радіестезійний (біолокаційний) метод[2][2]. Відповідно, кожна людина володіє здатністю сама виявити глибинні причини будь-яких своїх негараздів енергетичних структур чи фізичного тіла. Більше того, за допомогою методу біолокації, людина може не лише виявити ці причини, але й ліквідувати їх. Адже людина, як кожна жива істота, відчуває випромінювання навколо себе. Так, наші органи чуття мають певний поріг і не здатні розрізнити тонкі вібрації, але наша підсвідомість сприймає набагато ширший спектр коливань. Головне – це усвідомлення наявності проблеми і бажання розвинути здатність сприймати ці випромінювання.

Людина, озброєна методом радіестезії (біолокації), здатна ефективно і просто, не вдаючись до найскладнішого духовного психотренінгу, використовуваному в східних системах, досить небезпечного для людини з непідготовленою свідомістю, і без застосування складних інтегративних західних методик, вказаних вище, здійснити наступне:

  1. Досліджувати справжню структуру людини, що складається з семи тіл (діапазонів вібрацій), використовуючи знання, що прийшли до нас з глибини століть і що склали основу давньої та сучасної східної медицини (китайської, японської, в’єтнамської, індо-тибетської гілок).
  2. Дослідити пошкодження тонких тіл (прикордонних астральних (емоційних), ментальних (розумових), кармічних, духовних і душевних станів). Знаходити причини пошкоджень тонких тіл (програми, наведені іншими людьми; самопрограмування; інграми; сутності в аурі; кармічні причини і т.д.).
  3. Усувати пошкодження всіх семи тіл, не вдаючись знову ж до складних методик, розроблених в східних системах.
  4. Профілактично захищатися від забрудненої психічного та фізичного середовища (знімати програми, захищатися від особистостей які пригнічують, несприятливого оточення), використовуючи числову і геометричну символіку вібрацій як частина езотеричних вчень, що відкрилися нам в останні роки і отримали радіофізичне трактування на рівні сучасних знань.

Українська школа радіестезії допоможе вам у цьому.

Втім, важливо розуміти, що ця методика розрахована на самодіагностику і самолікування і потрібно бути вкрай обережним застосовуючи ці методики для інших, дотримуючись усіх заходів техніки безпеки.

Джерела

  1. Пучко Л.Г. «Биолокация для всех»
  2. Гербер Ричард «Вибрационная медицина»

 © Майя Лукова, maya.kiev.ua

[1] Ментальні оболонки різних людей, що живуть на землі, перетинаючись, утворюють ментальний простір або, за термінологією Вернадського, ноосферу. Згустки уявної енергії різних окремих груп людей утворюють егрегори. Існують релігійні егрегори, соціальні, професійні, сімейні і т.д. Тому неправильне підключення до будь-якого егрегора може виявитися небезпечним і привести до психічних розладів.

 

[2] Радіестезія – метод більш відомий як біолокація. Термін «радіестезія», в перекладі на українську, означає «відчуття хвиль, коливань».

Закон Вібрацій і його вплив на наше життя
Догори