Зрада! Як вижити? (алгоритм)

Думаю, жінкам буде цікавіше читати цю статтю.
Психологія – гарна наука, вона може пояснити абсолютно все. Навіть зраду коханої людини. Пояснити легко, але як пережити це… Як вижити?..

Якщо запитати будь-кого, що найважче вибачити, більшість скаже – зраду, маючи на увазі кожен своє.

Для чоловіків зрадою може здаватися лише мила посмішка коханої жінки сусідові, водночас його коханка – це просто секс (кохає він жінку). А для жінок, невинний для чоловіків адюльтер, стає смертельно небезпечним ударом, хоча на його посмішки іншим жінкам вона не зважає.

Чоловіки, коли взнають про зраду жінки, зазвичай від неї йдуть, або шукають причину в ній. Така природа чоловіка. Коли з’являється проблема, він зосереджений назовні, на інших людей. Образно кажучи – він бере автомат і усіх розстрілює, переживаючи це по-чоловічому.

Жінка також “бере автомат”, але її мішень – це вона сама. Жінка не легко йде на зраду. Для неї її зрада – це крах всього її світу. Саме тому зрада коханої людини для жінки смертельно небезпечна як для неї, так і для всієї сім’ї. Жінка, її душа – головний енергетичний потенціал сім’ї. Якщо серце жінки розбите, душа розірвана, то сім’ї вже немає. Пам’ятаєте, як лежала на ліжку героїня фільму «Любовь и голуби» після зради «Василия». Просто лежала і все… Так і вмерти не довго. Хто знає, що було б з нею, якби не її діти, якби не бабця-сусідка, які повернули її до реальності. Цей фільм добра терапія в подібній ситуації.

Жінка, яка за всіма законами Всесвіту і психічної енергії, покликана продукувати енергію творчості, пристрасті, відданості, любові, поваги, чуттєвості, співчуття і яка від народження має тонке сприйняття та інтуїцію, дуже важко переживає фізичну зраду коханого чоловіка. Адже, за тими ж законами, її чоловік покликаний давати їй фізичний захист, стабільність, силу, гроші, говорити їй слова, від яких метелики лоскочуть в животі. А тут таке… Який там захист, яка надійність?..

У цей момент в жінки настає прозріння. Розпач, злість, відчай усе це перетворює її живіт у монолітний камінь. І відразу відчуваються усі органи, про які досі й не знала. Печінка, селезінка, жовчний міхур – вони перші реагують на ці емоції. Усе болить. Але найбільше болить в грудях – душа болить. Душа, яка дарувала любов і повагу. А в голові просто рій думок. Запитання, запитання, запитання…, які розривають голову на шмаття:

Чому зі мною, я ж красуня, розумниця?
Чому саме тепер, коли у мене стільки проблем?
Як він міг, я ж для нього стільки зробила? Це ж напевне не вперше?
Який сенс жити з ним, взагалі жити далі?
Що сказати дітям, батькам?

Усі ці запитання можуть зруйнувати не лише психічне здоров’я жінки, але й фізичне. А кому потрібна в домі хвора знервована “тінь”?

Що ж робити?

Варіантів кілька. Можна набратися сміливості і віддячити йому тим же. Другий варіант, який найчастіше обирають наші жінки – зануритися в роботу, дітей, проблеми і робити вигляд, що нічого не сталося. Третій – можна поревіти з подругою, і визначити «рівень того, як він низько упав». Четвертий – втекти в мрії, фантазії, стати релігійним фанатиком тощо. Усі ці варіанти не вирішують проблем, а лише локалізують симптоми, а інколи можуть створити протилежний ефект.

Ви ж gomosapiens, як стверджує Дарвін. Ви розумна начитана, і навіть з вищою освітою, і навіть не з однією. Ви будете опускатися до таких примітивних методів? Не думаю).

Перше. Визнайте факт… Так, він вас, таку гарну, зрадив. Зніміть, нарешті рожеві окуляри.

Друге. Знайдіть можливість тимчасово перекласти на когось іншого ваші чисельні обов’язки. Візьміть відпустку, відвезіть дітей до мами. Пам’ятайте: це життєво необхідно. Інакше у дітей не стане мами, а у шефа – робочої конячки. Нічого не робіть у побуті деякий час. Просто нічого. Потім, коли вам захочеться прибрати, зробите генеральне прибирання. А зараз – нехай так… Не силуйте себе. Підіть погуляйте з навушниками і гарними жіночими піснями. Можете поридати на природі, якщо захочеться. Добре, якщо захочеться.

Третє. Займіться собою. Це необхідно, щоб підзарядити вашу психічну енергію, енергію жінки, енергію сексі. Пам’ятайте: «Чим гірше у жінки справи, тим краще вона має виглядати». І не для того, щоб «він зрозумів, кого втрачає, або вона побачила, яка я королева», а для того, щоб самій згадати, яка ви королева, що ви одна така на всьому світі і більше таких немає. Це дає сили жінці. Розуміння своєї виключної оригінальності, своєї сили в слабкості, своєї жіночності.

Четверте. Перестаньте себе жаліти. Згадайте. Це вже не вперше Всесвіт дає вам такий урок. Не перший раз вас “зраджують”. Не перший раз вам нагадують, що не можна бути жертвою, або усіх постійно рятувати, особливо коли вас про це не просять. Було? Отож… починайте себе любити. Як ви це зробите, неважливо. Може ви підете нарешті на курси водіння авто, може купите нову сукню, може зміните імідж, що завгодно. Чули таке: «Якщо жінка не змінила зачіску – не так у неї все погано. Ниє просто»))). Головне щоб це заняття нагадало вам про те, що ви жінка, якою потрібно захоплюватися, а не малюк з розбитим носиком, чи бабця, яких треба жаліти.

П’яте. Знайдіть собі божевільну ціль. Почніть робити те, що давно хотіли, але… грошей було шкода, думали усяку нісенітницю (що подумають люди, дітям треба в першу чергу, перед батьками не зручно і тд.). Якщо ціль насправді виявиться вашою, у вас загоряться очі. Як говорять: «Якщо у жінки світяться очі, то таргани в її голові, щось святкують».

Шосте. Змініть вектор запитань, зазначених вище:
Чому це зі мною? Я ж красуня, розумниця.
Чому саме тепер, коли у мене стільки проблем?
Як він міг, я ж для нього стільки зробила? Це ж напевне не вперше?
Який сенс жити з ним, взагалі жити далі?

Ці запитання мають звучати як твердження:
Я красуня, розумниця і все бачу. Зі мною так не можна!
Усі проблеми почекають. Головне зараз – це я!
Я більше не буду робити за мого чоловіка його роботу, не буду його жаліти і рятувати, він же не дитина. Я хочу захоплюватися своїм чоловіком вірити в нього і довіряти йому як дорослому, сильному мужчині.
Я хочу жити щасливо і радісно, бо я на це заслуговую, бо я найкраще боже створіння (хваліть себе непристойно щиро).

Сьоме. Поговоріть з чоловіком. Тепер спокійно. Без істерик. З розумінням і його, і вашої відповідальності. Ну, якщо вже можете. Поговоріть про потреби і очікування кожного. Зрозуміло, що виходів з цієї ситуації є лише два. Або ви переживете цей досвід і підете разом далі, але вже відверто говорячи один з одним і довіряючи один одному, або ви йдете кожен своєю дорогою, з вдячністю один одному і Всесвіту за науку.

Головні запитання на які ви повинні знайти разом відповідь:
– Чи може бути вирішена ця проблема?
– Чи можу я дійсно щось змінити?
– Чи може мій партнер відповідати моїм сподіванням?
– Чи хоче він (вона) вирішення цієї проблеми?
– Чи намагалася(вся) я вже знайти вихід з цієї проблеми?
– Чи дивлюся я на ситуацію чесно і відкрито?
– Чи відверто я висловлюю свою думку?
– Чи готова (вий) я прислухатися до свого партнера?
– Чи готова (вий) я приділити час своєму партнеру і самому собі?
– Чи чекаю я моментальних змін?
– Чи очікую я, що партнер зміниться і чи готова (вий) змінюватися сам?
– Чи даю я взагалі своєму партнерові шанс?
– Чи зберігаю я прихильність до свого партнера, навіть під час серйозного конфлікту? Якщо ми не справляємося зі своїми проблемами самі, чи хотіли б ми допомоги психотерапевта?
– Чи готові ви брати на себе відповідальність за своє життя, в тому числі і за помилки?

Звичайно дуже просто виписати ці кілька кроків. Пережити їх буде дуже складно. Головне! Ви повинні розуміти, любі жінки, що відповідальність за успіх цієї операції лежить на обох партнерах. Якщо ви разом вирішите зберегти ці стосунки й надалі, вам потрібно буде більш уважно ставитися в першу чергу до себе, до своїх бажань і бути уважними один до одного.

Насправді це зробити нелегко. Потрібно згадати, що ви жінка – істота, яка здатна, як зруйнувати будь-що, так і створити, будь-що. Пам’ятаєте вислів: «Справжня француженка може з нічого зробити три речі: салат, шляпку і скандал». Я боюся навіть починати перераховувати, скільки може створити справжня українка… А чоловікам буде важко взагалі визнати свою провину. То ж, наберіться терпіння.

І останнє, восьме, та зробити його потрібно якнайшвидше. Обов’язково звертайтеся по допомогу до людей, які сприймають вас безоціночно – до фахівців. Не бійтеся. Ви ж не боїтеся йти до лікаря, коли болить фізичне тіло. А тут болить душа, її не видно, але вона болить… Тут можуть зарадити лише фахівці – духівники, психотерапевти.

Ви обов’язково переживете цей досвід, але від того, як ви його переживете, на скільки детально проаналізуєте свої помилки, буде залежати якість вашого життя надалі.

І тоді ви красива і впевнена в собі зможете сказати з посмішкою Джоконди: «Те, що мене зробило сильнішою, інших би уже убило. А я живу і радію. Я змогла! Я щаслива!»

Висновок один і він короткий: щоб не було подружніх зрад – чоловіки мають стати сильними, а жінки слабкими. От і все. Вся психологія.

Вірю, що впораєтеся. І дякую, що читаєте.
Щиро ваша Майя💚

Джерела, що надихнули:
Колин Типпинг «Радикальное Прощение (освободи пространство для чуда)»
Нарушевич Р. «Любовь без ГМО»
Пезешкиан Н. «Психотерапия повседневной жизни: тренинг разрешения конфликтов»
Пезешкиан Н «Семейная позитивная психотерапия»

 © Майя Лукова, maya.kiev.ua

Зрада! Як вижити? (алгоритм)
Догори